Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która lepsza płyta główna?


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka która płyta główna lepsza :

 

----->Płyta główna ASRock 970 Extreme4

----->Płyta główna Gigabyte GA-990XA

Płyta pod sprzęt : AMD FX X8 8120 3.1GHZ oraz Radeon 7850 OC Sapphire.

Opublikowano

powiem tak Brałbym AsRock, ponieważ jest raid 0+1 co daje na x2 razy szybsze kompilowanie plików itp.

 

ale najlepiej żebyś o nich se poczytał, na forach, co ludzie o nich mówią itp

 

http://sklep.benchmark.pl/product/126993/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Gigabyte_GA_990XA_UD3.html

http://sklep.benchmark.pl/product/132154/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Asrock_970_Extreme4.html

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

Gigabyte nie kupuj... nie opłaca się ich kupować sam mam taka i do bani

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

nie każda jest do bani, aczkolwiek wolał bym MSI, i taką mam :)

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

AsRock - wymiata. Nie ma mowy o Gigabyte. (aczkolwiek GB nie produkuje słabych mobo, aczkolwiek ta nie jest konkurencyjna z tym AsRockiem)

Opublikowano

Wybierz AsRocka. Sam go kupuję do fx8120 i szafirka 7850. Czytałem trochę o tej karcie i dlatego też wybrałem ją.

A ty syriusz jak się nie znasz to nic nie pisz, bo i tak najlepszy jest ASUS Crosshair Formula V. A dla takiego nowicjusza jak ty nie potrzebna jest taka mobo, bo i tak nie wykorzystasz nawet 1/3 jej możliwości. A poza tym ty debilu autor pisał że do AMD a nie jebanego intela! Wyjdź proszę, bo nie masz wiedzy na temat płyt głównych.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...